לחץ ״אנטר״ כדי לדלג על התוכן

גוגל משחררת את "שיחה מתמשכת" והשיחה עם העוזרת כעת טבעית יותר

גוגל ממשיכה להקשיב למשתמשים ומשחררת לשירות הגוגל אסיסטנט (Google Assistant) את אחד מהפיצ׳רים היותר מבוקשים. הוא נקרא ״שיחה נמשכת״ (Continued Conversation) וזה אומר שתצטרכו להגיד "OK Google" רק פעם אחת, בתחילת כל קריאה. הפונקציונליות הזו הוצגה בתערוכת Google IO במאי האחרון.

לאחר שהשיחה התחילה, אפשר פשוט לדבר ולהגיב כמו בשיחה רגילה. אין יותר צורך להגיד "OK Google" (או "Hey Google") לפני כל אחת מהפניות. בסוף השיחה אפשר להגיד Thank you או Stop כדי לבקש מהמכשיר להפסיק להאזין. לחילופין השיחה תסתיים אוטומטית כאשר המכשיר יזהה שאינכם מדברים אליו יותר במשך כמה שניות. הפיצ׳ר שוחרר השבוע וניתן כמובן להפעילו במכשירי Google Home, Home Mini וכמובן Home Max.

דוגמא ל-"שיחה נמשכת"

כדי להפעיל את הפיצ'ר. פתחו את אפליקציית Google Assistant ונווטו ל: Settings > Preferences, שם הדליקו את אפשרות ה-Continued Conversation.

גוגל אמנם הופכת את השיחה עם הרמקול החכם טבעית יותר, אבל אם נחזור ל״קרב״ המתמשך עם אמזון, היא דווקא מפסידה בסיבוב זה. אלכסה הייתה הראשונה לשחרר תכונה דומה והוא פעילה כבר מספר חודשים תחת השם Follow-up Mode. כך או כך, ג'ירפה כמובן לא מתלוננת ושמחה על כל אפשרות חדשה שמגיעה לרמקולים החכמים.

אהבתם את הפוסט? עקבו אחר עמוד הפייסבוק של הבלוג.