לחץ ״אנטר״ כדי לדלג על התוכן

אני והבלוג

שמי שגיא לבנהרט, נשוי באושר, אב לכלבה וחתולה שמחפשות להרוג אחת את השנייה בכל רגע.

חובב ביטים, מחשבים טכנולוגיה ומה שעובר ביניהם מאז שאני זוכר את עצמי. אי שם בשנות התשעים, עיצבתי אתרים, אח״כ בניתי אותם וכיום אני עובד כמפתח תוכנה ובזמני הפנוי מפתח אפליקציות לאנדרואיד, אפליקציות קוליות לאלקסה וגוגל ותורם לספריות קוד פתוח. כל זאת בהנאה רבה (בינתיים).

בשנים האחרונות פיתחתי חיבה לגאדג׳טים ואיך ששמעתי על בית חכם, ידעתי שלעצלן כמוני זו המטרה הבאה. כיוון שאני לא מהאנשים שיקנו מערכת מוכנה שבה הכל עובד בקליק, התחלתי לקרוא וללמוד על מה זה בעצם ומשם הכל הסטוריה.

מאז אשתי התרגלה לזה שנורות לא מכבים במתגים, מזגנים נדלקים לבד כשקר ולילה טוב אומרים גם לעוזרת האישית. עם הזמן הוספתי עוד ועוד מכשירים ורכיבים וגיליתי שבית חכם זה הרבה מעבר לפינוק, אלא גם ביטחון, חיסכון, נוחות ועוד היבטים רבים.

לאט לאט צברתי ידע בנושא ושמחתי שאני יכול לעזור לאנשים בקבוצות ובאתרים השונים, אך מצד שני זה גרם לי להבין שחסר ידע נגיש בעברית ולכן החלטתי לפתוח את הבלוג. אני מאמין שבית חכם צריך להיות נגיש ובהשקעה נמוכה כך שכל אחד שרוצה יוכל לעשות זאת.

אני מאמין שבית חכם צריך להיות נגיש ובהשקעה נמוכה כך שכל אחד שרוצה יוכל לעשות זאת. הבלוג מיועד למי שרוצה להקים סביבת בית חכם בעצמו, תוך התנסות בטכנולוגיות וכלים שונים שרק מתרבים במהירות שיא. הרעיון הוא לעזור, להנגיש מידע חיוני ובעברית לכל מי שנפשו חשקה בכך.

אגב, לא תמצאו כאן פוסטים ממומנים.

תהנו !

אהבתם את הפוסט? עקבו אחר עמוד הפייסבוק של הבלוג.