לחץ ״אנטר״ כדי לדלג על התוכן

גוגל הום מציג שליטה טבעית יותר בתאורה

רמקולים חכמים אמורים להיות חכמים, אך יש אזורים בהם הבינה המלאכותית עדיין לא מביאה את מלוא יכולתה וזה בעיקר יכולת הבנת ההקשר (Context). זו הסיבה שלפעמים שיחה עם העוזרת הקולית יכולה להרגיש לא טבעית. ברור כי יש מקום לשיפור בתחום וגם היצרניות יודעות זאת.

בימים האחרונים העוזרת הקולית של גוגל החכימה בהקשר של שליטה בתאורה חכמה. לפני העדכון האחרון, הפקודה ״OK Google, Turn off/on light״ גרמה לעוזרת לחשוב שאתם רוצים לכבות את כל האורות שמחוברים לחשבון. כעת, הפקודה תכבה/תדליק רק את האורות בחדר בו אתם נמצאים

אך יש גם קאטצ׳. אם עד עכשיו לא הייתה משמעות לשיוך התאורה לחדרים שונים, כעת היא קיימת. בכדי שהפיצ׳ר החדש יעבוד כשורה תאלצו לחלק את הרכיבים והמכשירים השונים בחשבונכם לחדרים.

כדי לעשות זאת פתחו את אפליקציית Goole Home ותחת התפריט הראשי בחרו Home Control. בחלקו העליון של המסך בחרו בטאב Rooms וכעת תוכלו ליצור חדרים ולהוסיף אליהם מכשירים ורכיבים. שימו לב שהחלק החשוב הוא שיוך הרמקול החכם לאותו חדר בו נמצאת התאורה החכמה.

אם זה לא עובד לכם. לא לדאוג, גוגל כהרגלה משחררת את העדכונים לכלל המשתמשים בהדרגה כך שכנראה תקבלו את העדכון בימים הקרובים.

אהבתם את הפוסט? עקבו אחר עמוד הפייסבוק של הבלוג.