לחץ ״אנטר״ כדי לדלג על התוכן

רגע של תרבות, אלקסה רוצה להקריא לכם ספר בחינם

Audible היא חטיבת ספרי השמע (Audiobooks) של אמזון. המודל העסקי הוא 30 יום ללא תשלום ולאחריהם תשלום חודשי של 14.95$. אך הפעם יש לאמזון הצעה טובה יותר בשבילכם. בחרו כל ספר שמע שתרצו ואלקסה תקריא לכם אותו, בחינם.

בשביל לקבל את הספר כל שתצטרכו לעשות הוא לבקש מאלקסה להקריא את הספר. אמרו "….Alexa, read me״ ואז את שם הספר והמחבר. אני למשל בחרתי לשמוע את ״Elon Musk by Ashlee Vance״. אך תוכלו לבחור איזה ספר שתרצו, כולל ספרים חדשים. המגבלה היחידה היא אם כבר ניצלתם הטבה דומה או שנרשמתם ל-30 ימי נסיון ב-Audible, לא תוכלו להנות גם מההטבה הזו.

הטבה זו מגיעה כנראה מול העובדה שגוגל התחילה לא מזמן למכור ספרי שמע אצלה בחנות במחירים נוחים וללא צורך במנוי חודשי. כידוע בין השתיים קיימת תחרות קשה ודי אגרסיבית, לפעמים הלקוחות נפגעים מכך (למשל ביטול שירותי YouTube במוצרי אלקסה) אך לפעמים התחרות באה לטובה.

כך או כך, ההצעה הזו נדיבה למדי ואין סיבה לא לנצל אותה. אם אתם לא בטוחים מה לקרוא, תוכלו למצוא כאן רשימה קצרה של ספרי שמע מומלצים לחדשים בתחום. אז נכון, הספרים הם באנגלית וזו לא שפת האם של רובנו אבל לדעתי זו בדיוק סיבה לנצל את ההטבה וללמוד עוד קצת על הדרך.

אגב, אם אתם ממש לא בעניין, תבדקו אם הכלב שלכם כן. אמזון כבר הצהירה כי היא הולכת בעתיד להוציא ספרי שמע לכלבים. כן, כן, סיפור אמיתי.

אהבתם את הפוסט? עקבו אחר עמוד הפייסבוק של הבלוג.